Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Список учасників та переможців
Всеукраїнської олімпіади з біології
(Тернопіль, 2009)

9 клас
Учасник КомандаМісце
1Сапожнікова Валерія ОлександрівнаХарківськаІ
2Ширяєва Дарія ВолодимирівнаЛуганськаІ
3Андрусяк Наталія РоманівнаІвано-ФранківськаІ
4Гончарук Альона ОлександрівнаХмельницькаІ
5Берегова Наталія ВолодимрівнаМиколаївськаІІ
6Михайловський Ярослав МаксимовичЗапорізькаІІ
7Кириченко Тетяна ВіленівнаКиївськаІІ
8Волков Андрій РомановичЧернівецькаІІ
9Тельпіс Валерій ВалерійовичОдеськаІІ
10Волтарніст Денис ВолодимировичЖитомирськаІІ
11Новосад Дарія ІгорівнаТернопільськаІІІ
12Марченко Марія Олександрівнам. КиївІІІ
13Олефір Яна АнатоліївнаРівненськаІІІ
14Некрасова Лариса ГенадіївнаЧеркаськаІІІ
15Перун Софія ВолодимирівнаЛьвівськаІІІ
16Країло Євген СтепановичЧернігівськаІІІ
17Нестерук Вікторія ВалентинівнаВолинськаІІІ
18Совінська Роксолана Стефанівнам. КиївІІІ
19Ягенський Василь АндрійовичВолинська
20Пінчук Владислав ОлександровичКиївська
21Юзюк Юлія ВікторівнаВолинська
22Козачишин Наталія ІванівнаІвано-Франківська
23Маяковська Олена ВолодимирівнаАР Крим
24Літвінова Валерія ВолодимирівнаДніпропетровська
25Біла Марія СергіївнаХмельницька
26Воротнюк Руслан ОлеговичРівненська
27Мора Ольга СергіївнаСумська
28Шишман Юлія МиронівнаОдеська
29Гарська Тетяна АндріївнаЛуганська
30Коханюк Богдана СтепанівнаЗакарпатська
31Пастухова Дарія ВолодимирівнаПолтавська
32Нішкур Тетяна ОлегівнаСумська
33Бадунь Римма ВячеславівнаВінницька
34Камінська Анастасія ВолодимирівнаХерсонська
35Хоменко Ганна ВолодимирівнаХерсонська


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience