Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Список учасників та переможців
Всеукраїнської олімпіади з біології
(Чернігів, 2006)

10 клас
Учасник КомандаМісце
1Бова Дарія Олександрівнам. КиївІ
2Манойлов Кирило ЮрійовичХерсонська областьІ
3Баранов Віктор ОлексійовичЧернігівська областьІ
4Милка В'ячеслав ВіталійовичКиївська областьІІ
5Лебединець Анастасія ВолодимирівнаХарківська областьІІ
6Бурдинюк Марія ІгорівнаЗапорізька областьІІ
7Кобилінський Олександр Олександрови чм. КиївІІ
8Харькова Анастасія ПавлівнаДонецька областьІІ
9Калиновський Віталій ЄвгеновичЖитомирська областьІІ
10Максимчук Наталія ОлексіївнаІвано-Франківська областьІІ
11Моцар Олена ВалеріївнаАвтономна Республіка КримІІ
12Кіт Микола ЯрославовичЛьвівська областьІІІ
13Тарасенко Дарина ІванівнаКиївська областьІІІ
14Гінюк Євген ОлександровичЧеркаська областьІІІ
15Іващенко Анна ВадимівнаСумська областьІІІ
16Налісніковський Богдан ОлександровичХмельницька областьІІІ
17Ковалик Леся ІванівнаКиївська областьІІІ
18Шарлай Катерина ЮріївнаХарківська областьІІІ
19Берест Іван ЮрійовичЛуганська областьІІІ
20Вдовенко Дар’я ЮріївнаХарківська областьІІІ
21Калашникова Вероніка ІгорівнаХарківська областьІІІ
22Пилипів Ольга БогданівнаВолинська область
23Грабовський Олексій ОлександровичМиколаївська область
24Шевченко Олександр СтаніславовичКіровоградська область
25Кутовий Юрій МиколайовичЧеркаська область
26Довгун ОлександрПетровичВінницька область
27Щиголь Валерій ІгоровичВінницька область
28Білан Остап ЯрославовичЛьвівська область
29Шепелюк Катерина БогданівнаДонецька область
30Цап Павло ЮрійовичІвано-Франківська область
31Мар’єнко Наталія ІванівнаХарківська область
32Шестак Ксенія АндріївнаЗапорізька область
33Бегларян Степан АрутюновичЧернівецька область
34Худий Андрій ПетровичЛьвівська область
35Шеремета Степан МаксимовичОдеська область
36Лук’янчук Аліна ПетрівнаВолинська область
37Гриб Еліна ВікторівнаДніпропетровська областіь
38Ногін Віктор ОлександровичОдеська область
39Молнар Ганна МихайлівнаЗапкарпатська область
40Осадчий Павло ОлександровичЖитомирська область
41Маковій Світлана ВасилівнаПолтавська область
42Шуліка Марія Володимирівнам. Севастополь
43Вітик Леся БогданівнаТернопільська область


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience