Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Список учасників та переможців
Всеукраїнської олімпіади з біології
(Запоріжжя, 2005)

8 клас
Учасник КомандаМісце
1Ашпін Микола КостянтиновичХерсонськаІ
2Соболь Олександр ОлександровичКиївськаІ
3Бучма Марія СтепанівнаЛьвівськаІІ
4Літинська Марта ІгорівнаІвано-ФранківськаІІ
5Жупинас Аліна ВалеріївнаЧеркаськаІІ
6Мельник Олеся МиколаївнаВолинськаІІ
7Яковлєва Євгенія ВолодимирівнаДонецькаІІ
8Євдокименко Дарина СергіївнаСумськаІІІ
9Москаленко Володимир АнатолійовичРівненськаІІІ
10Каренська Наталія ОлександрівнДніпропетровськаІІІ
11Бондарєва Анастасія АндріївнаХарковськаІІІ
12Ягенський Олександр АндрійовВолинськаІІІ
13Урліна Анастасія АндріївнаЧернігівськаІІІ
14Лотоцький Сергій ЮрійовичДонецькаІІІ
15Погода Михайло ВолодимировичЛуганськаІІІ
16Педько Сергій ВіталійовичПолтавськаІІІ
17Боянівська Наталія ІванівнаЛьвівськаІІІ
18Вінницький Дмитро ЮрійовичХмельницькаІІІ
19Альянова Тетяна СергіївнаКиївська
20Лета Ігор СергійовичКіровоградська
21Клімик Наталія РостиславівнаВінницька
22Копійка Олег ОлександровичМиколаївська
23Шляховчук Віталій ПетровичРівненська
24Кулачко Аліна ВолодимирівнаЛуганська
25Корява Наталія ГригорівнаВінницька
26Богату Світлана ІгорівнаОдеська
27Шквара Владислав ВіталійовичЖитомирська
28Горин Оксана ІгорівнаТернопільська
29Животова Анжеліка АндріївнаЛуганська
30Новицька Юлія Олексіївнам. Київ
31Панкратова Еліна ВікторівнаАвтономна Республіка Крим
32Мороз Анастасія ВасилівнаЧернівецька
33Вакула Михайло ВасильовичЗакарпатська
34Чайка Дарія ОлександрівнаЖитомирська
35Рева Ігор ЕдуардовичПолтавська


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience