Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Список учасників та переможців
Всеукраїнської олімпіади з біології
(Полтава, 2001)

10 клас
Учасник КомандаМісце
1Баккалінський Олександр ГеоргійовичЖитомирськаІ
2Литовченко Олександр АнатолійовичХарківськаІ
3Терлецький Богдан МироновичЛьвівськаІ
4Алексеєв Сергій В’ячеславовичСумськаІІ
5Карпушина Анна МиколаївнаЛуганськаІІ
6Александрова Анастасія ВолодимирівнаЗапорізькаІІ
7Коваль Світлана СтепанівнаОдеськаІІ
8Ларіонов Станіслав ОлександровичДніпропетровськаІІ
9Євглевський Олександр ОлександровичЖитомирськаІІ
10Гудкова Дарія ОлегівнаХмельницькаІІ
11Бліщ Михайло ВасильовичЛьвівськаІІ
12Мимріков Антон МиколайовичЗапорізькаІІІ
13Панфіленко Олена МихайлівнаКиївськаІІІ
14Ставнійчук Роман ВасильовичДонецькаІІІ
15Лопіт Василь МихайловичЗакарпатськаІІІ
16Іванов Юрій АнатолійовичМиколаївськаІІІ
17Лось Олексій ВолодимировичЖитомирськаІІІ
18Панченко Олексій МиколайовичПолтавськаІІІ
19Жмурін Руслан ВікторовичЗапорізькаІІІ
20Федорчук Ганна МихайлівнаДонецькаІІІ
21Коваленко Елліна ОлександрівнаЛуганськаІІІ
22Кузьмін Денис ВолодимировичХарківськаІІІ
23Кіося Євген ОлександровичХарківська
24Іванова Катерина СергіївнаОдеська
25Рибачок Роман ОлександровичРівненська
26Овчиннікова Олена СергіївнаДонецька
27Рибак Євгенія Юріївнам. Київ
28Липова Надія МиколаївнаСумська
29Зінько Юлія ВасилівнаЛьвівська
30Сомов Вадим Вікторович Волинська
31Данилицька Ольга МихайлівнаТернопільська
32Кучеренко Володимир МиколайовичЧеркаська
33Комісарова Марина СтаніславівнаЧернівецька
34Скрипник Тетяна АнатоліївнаВінницька
35Чичерова Наталья ВолодимирівнаАР Крим
36Цисарєва Софія АнатоліївнаХерсонська
37Пономаренко Ольга ПавлівнаЧернігівська
38Галько Наталія РоманівнаІвано-Франківська
39Сергієнко Ольга ВолодимирівнаСумська
40Крапівін Сергій ОлександровичМиколаївська
41Гуменна Олеся АнатоліївнаЧернігівська
42Бондар Діана АнатоліївнаКіровоградська
43Синєокий Іван ЮрієвичАР Крим
44Бондаренко Iнна БорисівнаЛуганська
45Деркач Ігор ОлеговичМиколаївська


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience