Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці X Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Рівне, 2011 рік

командний залік
індивідуальна першість

І місце

Команда "Скоб"
(Волинський обласний ліцей-інтернат)

Капітан: Гащишин Кирило

Кравчук Станіслав
Журавель Андрій
Гащишин Адам
Лисенко Владислав

Керівник команди: Ткачук Мирослава Михайлівна - вчитель біології Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради

ІІ місце

Команда "Матрикс"
(Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради)

Капітан: Федонюк Олена

Єсип Наталія
Поляниця Андрій
Король Роман
Муковоз Аліна

Керівник команди: Ягенська Галина Василівна - вчитель біології Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука, Заслужений вчитель України

Команда "Титанове копито"
(Харківська гімназія № 47)

Капітан: Кедлян Вероніка

Назаров Антон
Меженська Катерина
Кузьменко Дар’я
Коміссарова Ася

Керівники команди: Самойлов Андрій Михайлович, Мікуліна Інна Миколаївна - учителі біології Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області

Команда "БіОМ"
(Снятинський район Івано-Франківської області)

Капітан: Микитюк Василь

Буряк Анастасія
Палійчук Святослав
Клипич Назарій
Маршалова Олена

Керівники команди: Николайчук Ярослав Васильович - вчитель біології Ганьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Снятинської районної ради Івано-Франківської області, Шихова Людмила Романівна - методист РМК відділу освіти Снятинської райдержадміністрації

ІІІ місце

Команда "БІОД"
(збірна м. Харків)

Капітан: Вєдяєв Олексій

Пономарьов Сергій
Коломоєць Борис
Міщерікова Валерія
Юхтман Марина

Керівник команди: Михайліченко Валентинина Петрівна - вчитель біології Харківського ліцею №107 Харківської міської ради Харківської області

Команда "Електрики"
(Обласна спеціалізована школа-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу")

Капітан: Андрусяк Мар’яна

Грицак Лілія
Лосяк Мар’яна
Фляк Олег
Гойванюк Тарас

Керівник команди: Христіян Ірина Василівна - Вчитель біології обласної спеціалізованої школи-інтернату "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу"

Команда "Матриця"
(Калуська гімназія Івано-Франківської області)

Капітан: Семенович Роман

Воронов Сергій
Козуб Леся
Команицька Тетяна
Семаньків Ірина

Керівник команди: Лойош Галина Павлівна - вчитель біології Калуської гімназії Івано-Франківської області

Команда "Імпульс"
(Рівненська Мала академія наук учнівської молоді)

Капітан: Вовк Софія

Одинець Оксана
Грицак Ганна
Крупич Марія
Потійко Олександра

Керівник команди: Данчук Ангеліна Сергіївна - методист хіміко-біологічного відділення Рівненської Малої академії наук учнівської молоді

Команда "Дослідник" (Київський палац дітей та юнацтва)

Капітан: Коршевнюк Марина

Деревянко Юлія
Клещевніков Віталій
Кулик Олександра
Кундеревич Ганна

Керівник команди: Соляник Олена Вікторівна - керівник гуртка «Експериментальна біологія» відділу біології Київського палацу дітей та юнацтва

Команда "ФеліксФеліціус"
(Запорізький багатопрофільний ліцей № 99 Запорізької міської ради Запорізької області)

Капітан: Ілюхіна Валерія

Альошин Данило
Топольян Тетяна
Семенова Лідія

Керівник команди: Дєнєжкіна Анжеліка Валеріївн - вчитель біології Запорізького багатопрофільного ліцею № 99 Запорізької міської ради Запорізької області

Команда "Ендорфіни"
(збірна Рівненської області)

Капітан: Прокопчук Ірина

Свиріпа Дарина
Ляшук Олег
Опольський Валентин
Волович Максим

Керівник команди: Шелепенко Олексій Ігорович - вчитель біології Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненського району Рівненської області

Команда "Домінанта"
(середня спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови Франківського району м. Львова )

Капітан: Рімель Михайло

Віштак Мілена
Войкіна Аділя
Євстігнєєв Юрій
Фрідман Рон

Керівник команди: Мирович Тетяна Володимирівна - вчитель біології середньої спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 45 з поглибленим вивченням англійської мови Франківського району м. Львова

Учасники

Команда "РЛ"
(комунальний заклад «Рішельєвський ліцей» м. Одеси)

Капітан: Бабіченко Євгеній

Гржибовська Валерія
Останіна Діана
Барікян Катерина
Теплова Марія

Керівник команди: Тимчишин Станіслав Олегович - керівник гуртків комунального закладу «Рішельєвський ліцей»

Команда "Росток"
(м. Горлівка Донецької області)

Капітан: Віноградова Мирослава

Стрій Єлизавета
Штирікова Марія
Скіба Марина

Керівник команди: Муравйова Людмила Миколаївна - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №14 – багатопрофільний ліцей "Лідер" м. Горлівки Донецької області

Команда "Медик"
(Донецький медичний ліцей)

Капітан: Мандрико Вікторія

Сапранков Валерій
Чеглаков Андрій
Ізотова Марія
Грінцова Вікторія
Бородай Яков (спостерігач)

Керівник команди: Заведея Тетяна Леонтіївна - вчитель біології Донецького медичного ліцею, кандидат біологічних наук

Команда "Праймер"
(Московський район м. Харкова)

Капітан: Біленко Ірина

Кремень Анастасія
Люль Максим
Осика Олег
Рудіч Вероніка

Керівник команди: Артеменко Геннадій Анатолійович - вчитель біології Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №156 Харківської міської ради Харківської області

Команда "ORIENTEM"
(збірна м. Луганськ)

Капітан: Афонін Дмитро

Бобров Євген
Боровльова Дар’я
Овсяннікова Діана
Фарфоламєєва Діана

Керівник команди: Головачова Валентина Олександрівна - вчитель біології комунального закладу "Луганська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. І-ІІІ ст. № 51"

Команда "ОРІОН"
(Зміївська ЗОШ І-ІІІ ст №2 Харківської області)

Капітан: Нестерцов Сергій

Зайченко Володимир
Манько Юлія
Левицька Любов
Макарчук Віталій

Керівник команди: Безручкова Світлана Вікторівна - вчитель біології Зміївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Харківської області

Команда "Вірус"
(Фрунзенськмй район м. Харкова)

Капітан: Безсмертна Антоніна

Кужельний Максим
Майстренко Андрій
Маркушина Ольга
Шевчук Аліна

Керівник команди: Волкова Тетяна Іванівна - вчитель біології Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень»

Команда "Закарпаття"
(збірна Закарпатської області)

Капітан: Соломенцев Роберт

Бабаєв Денис
Клушин Владислав
Кушнір Іван
Ігнатко Ярослав

Керівник команди: Вайнагій Світлана Михайлівна - вчитель біології Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради

Команда "Еверест"
(Озерненська гімназія Житомирського району Житомирської област)

Капітан: Бледнова Дар’я

Трофімов Ілля
Антонов Євгеній
Сабадаш Валерія
Барсукова Аліна

Керівник команди: Решетнікова Наталія Іванівна - вчитель біологіїї Озерненської гімназії Житомирського району Житомирської області

Команда "Терноцвіт"
(збірна міста Тернопіль)

Капітан: Вербовська Юлія

Кулянда Олександр
Пакон Ольга
Редько Олеся

Керівник команди: Васусь Лариса Іванівна - вчитель біології Тернопільської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №20 Тернопільської міської ради Тернопільської області

Команда "Макроерги"
(Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ст. «Обдарованість» Харківської обласної ради)

Капітан: Літвінова Яна

Белевцов Сергій
Погорєлова Валерія
Коляда Ірина
Суржа Богдан

Керівник команди: Лосєва Наталія Леонідівна - учитель біології Обласної спеціалізованої школи-інтернату «Обдарованість» Харківської обласної ради

Переможці індивідуальної першості

Особиста першість

Гойванюк Тарас ("Електрики")
Журавель Андрій ("Скоб")
Кравчук Станіслав ("Скоб")
Назаров Антон ("Титанове копито")
Микитюк Василт ("БІОМ")
Гащишин Кирило ("Скоб")
Муковоз Аліна ("Матрикс")

Успішна участь

Кедлян Вероніка ("Титанове копито")
Федонюк Олена ("Матрикс")
Маршалова Олена ("БІОМ")
Єсип Наталія ("Матрикс")
Семенова Лідія ("ФеліксФеліціус")
Пономарьов Сергія ("БІОД")
Семенович Роман ("Матриця")
Король Романа ("Матрикс")
Клипич Назарій ("БІОМ")
Команицька Тетяна ("Матриця")
Міщерікова Валерія ("БІОД")
Фляк Олег ("Електрики")
Юхтман Марина ("БІОД")
Кузьменко Дар'я ("Тмтанове копито")
Козуб Леся ("Матриця")


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience