Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці IX Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Чернівці, 2010 рік

командний залік
індивідуальна першість

І місце

Команда "Едельвейс"
(збірна м. Чернівці)

Капітан: Волков Андрій

Єремічук Станіслав
Тодорюк Андрій
Соловйова Аліса

Керівники команди: Кушнір Алла Іванівна, Курик Катерина Василівна

ІІ місце

Команда "Матрикс"
(Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради)

Капітан: Ягенський Василь

Єсип Наталія
Юзюк Юлія
Топольський Назар
Муковоз Аліна

Керівник команди: Ягенська Галина Василівна

Збірна Волинської області

Капітан: Кравчук Тарас

Гащишин Кирило
Савич Олена
Тусь Зоряна
Цехош Михайло

Керівник команди: Мельничук Світлана Василівна

ІІІ місце

Команда Кримського республіканського позашкільного навчального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» м. Сімферополя

Капітан: Маяковська Альона

Маяковська Анастасія
Геворгян Армен
Бєлялова Севіль
Насуров Ільмі

Керівник команди: Кучмей Ольга Василівна

Команда "Евглена"
(Івано-Франківський природничо-математичний ліцей)

Капітан: Василишин Андріана ь

Бойко Марія
Озарко Надія
Тесленко Олесь
Максимів Володимир

Керівник команди: Жолобчук Меланія Володимирівна

Команда "Електрики"
(Спеціалізована школа-інтернат «Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу»)

Капітан: Андрусяк Мар’яна

Білич Станіслав
Клипич Олена
Фляк Олег
Цинкалюк Галина

Керівник команди: Христіян Ірина Василівна

Команда "Медик"
(Донецький медичний ліцей)

Капітан: Гриценко Юрій

Шевякін Данил
Курбатська Наталя
Рибалко Ольга
Мандрика Вікторія

Керівники команд: Аверчук Антон Сергійович

Команда "Домінанта"
(Спеціалізована середнья загальноосвітня школа № 45 м. Львова)

Капітан: Басалкевич Олександр

Макарчук Юлія
Рімель Михайло
Скочко Тетяна

Керівник команди: Мирович Тетяна Володимирівна

Команда "Фіксіус"
(збірна м. Харкова)

Капітан: Цюрупа Роман

Петросова Офелія
Радченко Анастасія
Варлигіна Марія
Полшведкіна Юлія

Керівник команди: Артеменко Геннадій Анатолійович

Команда "Рівнаук"
(збірна команда Рівненської області)

Капітан: Корчевська Олександра

Сондак Марина
Фінчук Софія
Покізяк Олександра
Скоропляс Сергій

Керівник команди: Денисюк Тамара Федосіївна

Команда "Титанове копито"
(Харківська гімназія № 47)

Капітан: Сапожнікова Валерія

Кедлян Вероніка
Назаров Антон
Меженська Катерина
Скакунова Владислава

Керівники команди: Мікуліна Інна Миколаївна, Самойлов Андрій Михайлович

Команда "Зоопарк"
(Харківська гімназія № 46 імені М.В. Ломоносова)

Капітан: Іванов Антон

Коваленко Ірина
Уткіна Олена
Гусак Євгенія
Тягло Владислав

Керівник команди: Павленко Олена Анатоліївна

Учасники

Збірна Великобурлуцького району Харківської області

Капітан: Черепанин Василь

Доля Влада
Келеберда Вероніка
Кошель Наталія
Гончаров Максим

Керівник команди: Ляхович Тетяна Василівна

Команда "Закарпатська"
(Ужгородська загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів Закарпатської обласної ради)

Капітан: Соломенцев Роберт

Солом’яна Владислава
Цульба Юрій
Бабаєв Денис
Микульшина Діана

Керівник команди: Сігеті Мар’яна Юріївна

Команда учнів 9-10 класів м. Севастополя

Капітан: Дядюшенко Сергій

Андрєєва Катерина
Шелаков Андрій
Глущенко Ірина
Бакурадзе Вікторія

Керівник команди: Яроцька Оксана Анатоліївна

Команда "Ерудит"
(збірна команда Золочівського району Харківської області)

Капітан: Зяблов Ярослав

Задеря Світлана
Ракітіна Світлана
Ніколаєнко Аліна
Скляров Дмитро

Керівник команди: Кудла Віра Борисівна

Команда "Біо Fox"
(збірна команда м. Козятина)

Капітан: Мочалова Дарія

Тітова Анастасія
Бражинська Олександра
Новодворська Марина
Мацюк Ольга

Керівник команди: Ляхович Тетяна Василівна

Команда "Прометей"
(збірна команда м. Тернополя)

Капітан: Коробко Владислав

Мисліцька Неля
Сельський Борислав
Редько Олеся
Семак Діана

Керівник команди: Шаманська Тетяна Павлівна

Команда "Invictus"
(Миколаївська гімназія №2)

Капітан: Ющенко Станіслав

Іпатенко Владислав
Малишева Крістіна
Калініна Сакіна
Олійник Ростислав

Керівник команди: Уткіна Надія Юріївна

Команда "Апіантроп"
(Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради Черкаської області)

Капітан: Думанецький Віталій

Компанієць Назар
Опара Олена
Туз Жанна
Іщенко Роман

Керівник команди: Терещенко Володимир Андрійович

Команда "РЛ"
(«Рішельєвський ліцей» м.Одеси)

Капітан: Яценко Родіон

Шохова Євгенія
Бабушкіна Валерія
Чепляка Ганна
Жуковецька Олена

Керівник команди: Топоренко Віктор Сергійович

Команда "Дослідник"
(збірна команда Київської МАН)

Капітан: Нейтер Роман

Деревянко Юлія
Дорош Ілля
Кузьменко Владислав
Третевич Олександра

Керівники команди: Соляник Олена Вікторівна , Ляшенко Володимир Артемович

Переможці індивідуальної першості

Особиста першість

Тягло Владислав ("Зоопарк")

Успішна участь

Гусак Євгенія ("Зоопарк")

Волков Андрій ("Едельвейс")

Юзюк Юлія ("Матрикс")

Кедлян Вероніка ("Титанове копито")

Цехош Михайло (збірна Волинської області)

Іванов Антон ("Зоопарк")

Петросова Офелія ("Фіксіус")

Сапожнікова Валерія ("Титанове копито")

Топольський Назар ("Матрикс")


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience