Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці VIIІ Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Донецьк, 2009 рік

командний залік
індивідуальна першість

І місце

Збірна м. Харків

Капітан: Острась Данііл

Козіонов Сергій
Москальов Віталій
Гольденберг Михайло
Разім Олександра

Керівник команди: Михайличенко Валентина Петрівна

ІІ місце

Команда "Пейсмекери"
(збірна Київської обл.)

Капітан: Губар Олександр Миколайович

Падалко Марина
Кириченко Тетяна
Пінчук Владислав
Вадзінська Ірина

Керівники команди: Драган Григорій Іванович, Кабачек Олена Вікторівна

Команда "Дослідник"
(Збірна МАН м. Київ)

Капітан: Донченко Ірина

Кузьменко Владислав
Хандусь Владислав
Дорош Ілля

Керівники команди: Соляник Олена Вікторівна, Ляшенко Володимир Артемович

ІІІ місце

Команда "Зоопарк"
(гімназія № 46 м. Харків)

Капітан: Орлова Марина

Гусак Євгенія
Уткіна Олена
Тягло Владислав
Іванов Антон
Пономаренко Олександр

Керівник команди: Павленко Олена Анатоліївна

Команда "Матрикс"
(гімназія № 21 імені Михайла Кравчука м. Луцьк)

Капітан: Ягенський Василь

Юзюк Юлія
Федонюк Олена
Ващенюк Марія
Мельник Богдан

Керівник команди: Ягенська Галина Василівна

Команда "Панацея"
(Загальноосвітній спеціалізований санаторний інтернатний заклад "Ерудит" м. Донецьк)

Капітан: Бандурко Владислава

Генбач Іван
Котовський Іван
Краснощок Андрій
Кутова Ірина

Керівник команди: Бездверна Любов Володимирівна

Збірна МАН Волинської області

Капітан: Акерман Олександр

Самуляк Ольга
Мачушинець Наталія
Віктович Наталія
Ващук Наталія

Керівники команд: Левчук Юлія Олександрівна

Команда "ПЦР"
(Збірна Луганської області)

Капітан: Данченко Анастасія

Гарська Тетяна
Торопчина Марія
Афонін Дмитро
Бобров Євген

Керівник команди: Головачева Валентина Олександрівна

Команда "Інсайт"
(Львівський фізико-математичний ліцей)

Капітан: Гасюк Марко

Кіцера Максим
Драч Максим
Бура Олена
Фар'ян Іоанна

Керівник команди: Муращук Михайло Михайлович

Учасники

Команда "БіоFOX"
(Збірна м. Козятин Вінницької області)

Капітан: Павлюк Наталія

Молодик Олександр
Ващук Наталія
Вельгус Ольга
Ващук Яна

Керівник команди: Ляхович Тетяна Василівна

Команда "Елітар"
(Збірна Рівненської області)

Капітан: Обуховський Владислав

Дорощук Володимир
Весельська Олександра
Мазурчак Юлія
Глущук Катерина
Мусій Павло

Керівник команди: Данилюк Алла Петрівна

Команда "Ароморфоз"
(Збірна АР Крим)

Капітан: Садогурська Софія

Бурлака Юлія
Каруніна Марія
Маяковська Анастасія
Потєхіна Тетяна

Керівник команди: Кучмей Ольга Василівна

Команда "Апіантроп"
(Смілянський природничо-математичний ліцей, Черкаська область)

Капітан: Бондаренко Анастасія

Буйновська Яна
Коваль Іван
Шкварун Андрій
Лисяк Максим

Керівник команди: Терещенко Володимир Андрійович

Команда "Медик"
(Медичний ліцей м. Донецьк)

Капітан: Зіновік Григорій

Пономаренко Тетяна
Грищенко Ірина

Керівник команди: Заведея Тетяна Леонідівна

Команда "РЛ-911"
(Рішерьєвський ліцей м. Одеса)

Капітан: Вірніна Ольга

Воронова Валерія
Буц Ольга
Кожокар Дмитро
Шохова Євгенія

Керівник команди: Квашніна Анастасія Андріївна

Команда "Мальви"
(Збірна м. Тернопіль)

Капітан: Сельський Борислав

Биць Катерина
Наконечна Наталія
Петреман Тетяна
Тимчишин Оксана

Керівник команди: Кучер Лідія Євгенівна

Команда "Стрікс"
(Запорізький багатопрофільний ліцей № 99)

Капітан: Вовк Юлія

Гальченко Олександра
Гладкий Євген
Гурьєва Лоліта
Сайков Данило

Керівник команди: Бережна Ольга Миколаївна

Команда "Варіант"
(Збірна м. Харцизськ, Донецька область)

Капітан: Заплава Юлія

Шамаріна Анна
Берзінь Олександр
Киричок Лілія
Гусаков Євген

Керівник команди: Кір'янова Ірина Василівна

Переможці індивідуальної першості

Особиста першість

Разім Олександра (Збірна м. Харків)

Мачушинець Наталія (Збірна МАН Вольнської області)

Козіонов Сергій (Збірна м. Харків)

Гольденберг Михайло (Збірна м. Харків)

Орлова Марина ("Зоопарк")

Успішна участь

Самуляк Ольга (Збірна МАН Вольнської області)

Гусак Євгенія ("Зоопарк")

Генбач Іван ("Панацея")

Губар Олександр ("Пейсмекери)

Острась Данііл (Збірна м. Харків)

Бандурко Владислава ("Панацея")

Вельгус Ольга ("БіоFOX")

Донченко Ірина ("Дослідник")

Буц Ольга ("РЛ-911")

Пономаренко Тетяна ("Медик")

Юзюк Юлія ("Матрикс")

Хандусь Владислав ("Дослідник")

Окрім офіційних дипломів журі відзначило додатковими нагородами:
Команду "Ерудит" - за нестандартність рішень
Команду "Ароморфоз" - за коректність гри
Команду "Матрикс" - за вірність турніру
Команду "Медик" - за успішний дебют
Команду "БіоFOX" - за наполегливість
Команду "Елітар" - за відчайдушність
Команду "Мальви" - за стійкість
Юзюк Юлію (команда "Матрикс) - за майстерне ведення наукової дискусії
Данченко Анастасію (команда "ПЦР") - за високий рівень індивідуальної гри

Також було відзначено наймолодшого турнірного гравця - Тягло Владислава з команди "Зоопарк".

Спеціальний приз було вручено за найкраще уявлення Чебурашки - Вадзінській Ірині (команда "Пейсмекери").


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience