Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці VIІ Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Новгород-Сіверський, 2008 рік

командний залік
індивідуальна першість

І місце

Команда "Пейсмекери"
(збірна Київської обл.)

Капітан: Губар Олександр Миколайович

Катрюк Андрій Володимирович
Моха Інна Миколаїна
Падалко Марина Леонідівна
Репех Сергій Юрійович

Керівники команди: Степанов Степан Олексійович (Вчитель біології Богуславської ЗОШ І-ІІІ ст. №2), Артем'єва Ірина Вікторівна (Вчитель біології Славутицького ліцею)

ІІ місце

Команда "Срібна підкова"
(Харківська гімназія №47 Харківської міської ради Харківської області)

Капітан: Полєжаєва Тетяна Анатоліївна

Коміссаров Артем Володимирович
Сапожнікова Валерія Олександрівна
Смірнов Олександр Едуардович
Кедлян Вероніка Робертівна

Керівник команди: Юрченко Алла Павлівна (Вчитель біології Харківської гімназії №47 Харківської міської ради Харківської області)

Збірна МАН Луганської облісті

Капітан: Чоп Ірина Ігорівна

Мелкумян Гарік Альбертович
Данченко Анстасія Андріївна
Панькова Катерина Андріївна
Носко В'ячеслав Сергійович

Керівники команди: Лозова Ольга Борисівна (Методист Луганського територіального відділення Малої академії наук України), Гарасимко Олександра Ігорівна (Студентка першого курсу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу)

ІІІ місце

Команда "Дослідник"
(збірна Київського відділення МАН)

Капітан: Ляшенко Володимир Артемович

Донченко Ірина Юріївна
Лавріненко Дмитро Олександрович
Клітовченко Микола Ігорович
Майстренко Олесандр Миколайович
Моторний Володимир Петрович (спостерігач)

Керівник команди: Соляник Олена Вікторівна (Керівник гуртка експериментальної біології Київського палацу дітей та юнацтва)

Збірна Волинської області

Капітан: Михалевич Роман Михайлович

Радько Володимир Володимирович
Мачушинець Наталія Володимирівна
Завадська Анастасія Сергіївна
Прокопів Олександр Ігорович

Керівник команди: Багно Олена Миколаївна (Вчитель біології Луцького НВК №9)

Команда "Зоопарк"
(Збірна навчальних закладів м. Харкова)

Капітан: Орлова Марина Олександрівна

Шатілова Юлія Ігорівна
Уткіна Олена Володимирівна
Разім Олександра Юріївна
Острась Даніїл Андрійович
Гусак Євгенія Олександрівна

Керівники команди: Павленко Олена Анатоліївна (Вчитель біології Харківської гімназії №46 імені М. В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської ), Миргородська Юлія Валеріївна (Студентка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна ), Дроздова Ольга (Студентка Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна )

Команда "Київ - 145"
(Природничо-науковий ліцей №145 м. Києва)

Капітан: Роюк Микола Володимирович

Гаген Оксана Сергіївна
Магаліч Андрій Анатолійович
Котова Тетяна Григорівна
Шевченко Олексій Вікторович
Зінченко Катерина Анатоліївна

Керівники команди: Ястребцова Наталія Іванівна (Вчитель біології Природничо-наукового ліцею №145 м. Києва), Рибченко Жанна Іванівна (Аспірант кафедри біохімії інституту ботаніки імені А. Г. Холодного)

Команда "Ерпента"
(Збірна навчальних закладів Хмельницької області)

Капітан: Іваненко Ольга Володимирівна

Федчишен Дмитро Вікторович
Воронкіна Анастасія Олександрівна
Дзінзірук Андрій Леонідович
Поворознюк Ольга Олександрівна

Керівник команди: Гудкова Надія Петрівна (Вчитель біології НВК №2 м. Шепетівки)

Команда "Матрикс-5"
(Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука)

Капітан: Чікіна Вікторія Олексіїна

Бондар Марія Юріївна
Воскобойніков Андрій Олегович
Коляно Тарас Валентинович
Ягенський Василь Андрійович

Керівник команди: Шайда Раїса Аврамівна (Вчитель біології Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука)

Учасники

Команда "Самоцвіт"
(Збірна Тернопільської області)

Капітан: Боб Оксана Олександрівна

Жегестовська Діана Володимирівна
Ковбаса Надія Михайлівна
Пістун Юлія Ігорівна
Стандрет Анастасія Андріївна

Керівник команди: Васусь Лариса Іванівна (Вчитель біології Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 Тернопільської міської ради)

Команда "РЛМ+"
(Рішельєвський ліцей м. Одеси)

Капітан: Жадан Яна Валентинівна

Буц Ольга Олександрівна
Воронова Валерія Олексіївна
Подкідиш Валерія Валеріївна
Ящук Лариса Валеріївна

Керівник команди: Родіонов Денис Борисович (Керівник гуртків з біології Рішельєвського ліцею)

Команда "Елітар"
(Рівненський природничо-математичний ліцей "Елітар")

Капітан: Дорощук Володимир Вікторович

Черняк Анастасія Дмитрівна
Іллюк Іванна Олександрівна
Обуховський Владислав Грогорович

Керівник команди: Данилюк Алла Петрівна (Вчитель біології Рівненського природничо-математичноголіцею "Елітар")

Команда "Надія"
(Кримськийо республіканський позашкільний навчальний заклад "Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді" м. Сімферополя)

Капітан: Колючкіна Олена Андріївна

Малая Олена Костянтинівна
Адилов Сейран Мидатович
Іванчикова Юлія Федорівна
Джемілова Ельмаз Серверівна

Керівник команди: Кучмей Ольга Василівна (Заступник директора з навчально-виховної роботи Кримського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді)

Команда "Океан"
(Смілянський природничо-математичний ліцей Смілянської міської ради)

Капітан: Кононенко Олександр Олександрович

Бондаренко Анастасія Ігорівна
Буйновська Яна Олександрівна
Олексенко Ганна Олександрівна
Шкварун Андрій Вікторович

Керівник команди: Чайченко Людмила Миколаївна (Вчитель хімії і біології Смілянськогоприродничо-математичного ліцею Смілянської міської ради)

Команда "Абсорбція"
(Збірна навчальних закладів Яворівського району Львівської області)

Капітан: Грицан Іванна Ігорівна

Дума Мар'яна Богданівна
Гулик Марта Ігорівна
Зангартен Лідія Богданівна
Кулешко Ірина Василівна

Керівник команди: Бабій Людмила Іванівна (Вчитель біології Новояворівського ліцею)

Команда "Ерудит"
(Загальноосвітній спеціалізований санаторний інтернат ний заклад "Ерудит" м. Донецьк)

Капітан: Бандурко Владислава Василівна

Бєлоусова Катерина Миколаївна
Габак Тетяна Володимирівна
Генбач Іван Олегович
Кузьменко Сергій Сергійович

Керівник команди: Бездверна Любов Володимирівна (Вчитель біології Загальноосвітньогоспеціалізованого санаторного інтернатного закладу "Ерудит")

Команда "Бобри"
(Збірна Черкаської області)

Капітан: Кисільов Богдан Анатолійович

Опара Наталія Олегівна
Жупинас Аліна Валеріївна
Махаринець Сергій Васильович

Керівник команди: Семеняка Дмитро Миколайович (Вчитель хімії і біології Геронимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Черкаської районної ради)

Команда Миколаївської області

Капітан: Сироїд Олександра Михайлівна

Кругляк Віталій Анатолійович
Рекс Олег Олександрович
Рижук Вікторія Геннадіїна

Керівник команди: Александрова Юлія Миколаївна (Методист Первомайського районного методичного кабінету)

Переможці індивідуальної першості

Особиста першість

Губар Олександр Миколайович ("Пейсмекери")
Завадська Анастасія Сергіївна (Збірна Волинської області)
Ляшенко Володимир Артемович ("Дослідник")

Успішна участь

Данченко Анастасія Андріївна (Збірна МАН Луганської області)
Полєжаєва Тетяна Анатоліївна ("Срібна підкова")
Коміссаров Артем Володимирович ("Срібна підкова")
Гаген Оксана Сергіївна ("Київ - 145")
Бондаренко Анастасія Ігорівна ("Океан")
Стандрет Анастасія Андріївна ("Самоцвіти")
Уткіна Олена Володимирівна ("Зоопарк")
Прокопів Олександр Ігорович (Збірна Волинської області)
Чоп Ірина Ігорівна (Збірна МАН Луганської області)
Катрюк Андрій Володимирович ("Пейсмекери")
Ковбаса Надія Михайлівна ("Самоцвіт")
Чікіна Вікторія Олексіїна ("Матрикс - 5")


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience