Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці VI Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Канів, 2007 рік

І місце

Команда "Матрикс"
(Луцька гімназія №21 ім. Михайла Кравчука)

Капітан: Ягенський Олександр Андрійович

Яручик Анна Михайлівна
Цьось Юлія Анатоліївна
Коваль Володимир Васильович
Ягенський Василь Андрійович

Керівник команди: Ягенська Галина Василівна

ІІ місце

Команда "Еквілібріум"
(збірна, м. Харків)

Капітан: Безсонова Ганна Сергіївна

Бондаренко Наталія Сергіївна
Куров Артем Миколайович
Острась Даніїл Андрійович
Разім Олександра Юріївна

Керівник команди: Михайліченко Валентина Петрівна

"Команда ліцею при Донецькому національному університеті"
(м. Донецьк)

Капітан: Каренська Наталія Олександрівна

Боровик Микола Євгенович
Стиблецов Станіслав Геннадійович
Лисеєнко Ольга Геннадіївна
Аврамченко Олена Миколаївна

Керівник команди: Богомаз Ірина Володимирівна

ІІІ місце

Команда "Потенціал"
(обласна спеціалізована школа-інтернат "Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу")

Капітан: Гарасимко Олександра Ігорівна

Кулигіна Анастасія Андріївна
Зіняк Олег Володимирович
Процко Тетяна Володимирівна
Мосійчук Іветта Петрівна

Керівник команди: Христіян Ірина Василівна

Команда "Дослідник"
(збірна МАН, м. Київ)

Капітан: Євдокименко Олексій Михайлович

Ляшенко Володимир Артемович
Коротюк Дар'я Володимирівна
Майстренко Олександр Миколайович
Моторний Володимир Петрович

Керівник команди: Соляник Олена Вікторівна

Команда "Ноосфера"
(збірна МАН, Волинська обл.)

Капітан: Прокопів Олександр Ігорович

Лохманюк Тетяна Анатоліївна
Огей Мирослава Вадимівна
Дудка Станіслав Андрійович
Янчук Юлія Іванівна

Керівник команди: Кравчук Ольга Андріївна

Команда "Бобри"
(збірна Черкаської області)

Капітан: Гладун Дмитро Володимирович

Кисільов Богдан Анатолійович
Махаринець Сергій Васильович
Кононенко Олександр Олександрович
Бондаренко Анастасія Ігорівна

Керівники команди: Носаєва Ірина Петрівна, Терещенко Володимир Андрійович

Учасники

Команда "Зоопарк"
(Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова)

Капітан: Дроздова Марія Андріївна

Миргородська Юлія Валеріївна
Орлова Марина Олександрівна
Дорош Наталія Сергіївна

Керівник команди: Павленко Олена Анатоліївна

Команда "Paracels"
(Дніпропетровський медичний ліцей-інтернат "Дніпро")

Капітан: Кошляк Олена Валеріївна

Бобик Анастасія Володимирівна
Бондаренко Гліб Костянтинович
Шкутенко Ганна Юріївна
Данілевський Сергій Сергійович

Керівник команди: Машкіна Тетяна Володимирівна

Команда "Вірус"
(спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12, м. Конотоп, Сумська обл.)

Капітан: Панюта Євген Анатолійович

Васильченко Анна Юріївна
Нестеренко Олена Віталіївна
Бабко Олександр Сергійович
Литвиненко Наталія Юріївна

Керівник команди: Власенко Лідія Володимирівна

Команда "Екос"
(збірна Жовтневого району Миколаївської обл.)

Капітан: Дунак Юлія Миколаївна

Цуркан Олена Вікторівна
Мураховська Любов Сергіївна
Рекс Олег Олександрович

Керівник команди: Тлуста Любов Миколаївна

Команда "Ліга-БІС"
(збірна Київської області)

Капітан: Бородіна Тетяна Валеріївна

Хопта Тетяна Сергіївна
Головко Катерина Андріївна
Падалко Марина Леонідівна
Сєрєбрєнніков Богдан Андрійович

Керівники команди: Драган Григорій Іванович, Малащенко Оксана Юріївна

Команда "Matrix"
(збірна Московського району, м. Харків)

Капітан: Купрєєва Юлія Олександрівна

Сидоренко Дмитро Євгенович
Гейдеріх Ганна Станіславівна
Чала Анна Анатоліївна
Почипецька Анастасія Вадимівна

Керівник команди: Сеніна Ірина Леонідівна

Команда "Лиман"
(збірна м. Луганськ)

Капітан: Дегтярьова Ольга Володимирівна

Мєлкумян Гарік Альбертович
Носко В'ячеслав Сергійович
Гончаров Олексій Геннадійович
Галас Олександр Миколайович

Керівник команди: Марченко Вікторія Євгенівна


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience