Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці IV Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Львів, 2005 рік

І місце

Команда "РЛ-10"
(Рішельєвський ліцей, м. Одеса)

Капітан: Квашніна Анастасія
Полнер Анастасія
Кудінова Олександра
Маєрська Катерина
Нгуєн Хиу Ань

Керівники команди: Радіонов Денис Борисович, Шалаєв Сергій Володимирович

ІІ місце

Команда "Дослідник"
(Київське відділення МАН)

Капітан: Бова Дарія
Голєндухіна Олена
Попик Марія
Каменська Анастасія
Кобилінський Олександр

Керівник команди: Соляник Олена Вікторівна

Команда "Магма"
(Львівський фізико-математичний ліцей)

Капітан: Рачкевич Назарій
Білан Остап
Скібіцький Роман
Оцалюк Ольга
Кравус Ярослава

Керівник команди: Муращук Лариса Олександрівна

ІІІ місце

Команда "Paracels"
(Дніпропетровський обласний медичний ліцей-інтернат "Дніпро")

Капітан: Сєдунова Ольга
Хмель Олена
Тихонов Антон
Бакіна Ольга
Бондаренко Гліб

Керівники команди: Константинова Катерина Геннадіївна, Клюс Наталія Анатоліївна

Команда "Ліга-С"
(збірна м. Славутич, Київська область)

Капітан: Дворніков Дмитро
Лата Ярослав
Москалик Дмитро
Московкіна Наталя
Тимошенко Андрій

Керівник команди: Артем'єва Ірина Вікторівна

Команда "Матрикс"
(Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука)

Капітан: Рибак Марія
Ващенюк Оксана
Пилипів Ольга
Халаш Станіслав
Ягенський Олександр

Керівник команди: Ягенська Галина Василівна

Команда "УСПОЛ"
(Харківський фізико-математичний ліцей № 27)

Капітан: Безсонова Ганна
Безсонова Ганна
Єрмак Юлія

Керівник команди: Литовченко Олександр Анатолійович

Команда "Домінанта"
(ЗОШ № 45, м. Львів)

Капітан: Євтушенко Анастасія
Успенська Катерина
Павленко Михайло
Фролова Анастасія
Боровкова Ярослава

Керівник команди: Мирович Тетяна Володимирівна

Команда "Чайка"
(Рішельєвський ліцей, м. Одеса)

Капітан: Богату Світлана
Зозулевич Борис
Колесниченко Наталя
Моргун Марина
Видрук Роман

Керівник команди: Задерей Наталя Сергіївна

Учасники

Команда "Veritas"
(Волинське відділення МАН)

Капітан: Бондарук Ольга
Короленко Анна
Омельковець Олександр
Михальчук Надія
Малярчук Олександр

Керівник команди: Радюк Лариса Петрівна

Команда "Біошок"
(СЗШ № 4 м. Козятин, Віницька область)

Капітан: Гнатюк Олена
Дяченко Олена
Коса Аліна
Кульчицький Олександр
Ляхович Олексій

Керівник команди: Ляхович Тетяна Василівна

Команда "Sperati"
(НВК № 45 "Академічна гімназія", м. Харків)

Капітан: Андрєєва Дар'я
Мануйлов Андрій
Острополець Ганна
Стрюк Вікторія
Шевченко Марія

Керівники команди: Упатова Ірина Петрівна, Леонтьєв Дмитро Вікторович

Команда "Адоніс"
(збірна м. Переяслав-Хмельницький, Київська область)

Капітан: Єлісєйкін Артур
Пилипенко Анна
Степаненко Анна
Кочубей Віталій

Керівник команди: Кондусь Володимир Іванович

Команда "Едельвейс - NG"
(Івано-Франківський природничо-математичний ліцей)

Капітан: Дрогомирецький Борис
Рибчанська Ірина
Гомза Богдана
Мовчан Оксана
Забавська Мар'яна

Керівник команди: Іванишин Вікторія Михайлівна

Команда "Потенціал дії"
(Фізико-технічний ліцей при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу)

Капітан: Алексєєва Євгенія
Говзан Мар'ян
Овечкін Вадим
Дзінько Ростислав
Витвицький Іван

Керівник команди: Христіян Ірина Василівна

Команда "Борисфен"
(збірна Черкаської області)

Капітан: Бойко Олексій
Гінюк Євген
Кутовий Юрій
Москаленко Ірина
Мірошник Ірина

Керівник команди: Носаєва Ірина Петрівна

Команда "ECOLINE"
(збірна Тернопільської області)

Капітан: Дерень Андрій
Кучаба Олена
Муран Леся
Онишко Ірина
Подюк Наталія

Керівник команди: Васусь Лариса Іванівна


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience