Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці ІIІ Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Суми, 2004 рік

І місце

Команда "Ліга-С"
(м. Славутич)

Капітан: Дворніков Дмитро Сергійович
Лата Ярослав Олександрович
Тимошенко Андрій Петрович
Москалик Дмитро Володимирович
Московкіна Наталія Геннадіївна

Керівник команди: Артем'єва Ірина Вікторівна
дивитися фото

ІІ місце

Команда "Venceremos"
(м. Луцьк)

Капітан: Патєй Петро Миколайович
Логінов Олександр Володимирович
Федорчук Оксана Юріївна
Каспрук Андрій Миронович
Клапатюк Володимир Васильович

Керівник команди: Ягенська Галина Василівна
дивитися фото

Команда "Інсайт"
(Львівський фізико-математичний ліцей, м. Львів)

Капітан: Буденчук Ігор Вікторович
Гута Соломія Іванівна
Кос Ярослава Андріївна
Курліщук Юлія Валеріївна
Хомандяк Соломія Леонідівна

Керівник команди: Муращук Михайло Михайлович
дивитися фото

ІІІ місце

Команда "Дема"
(Шосткінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів "Ліцей", м. Шостка)

Капітан: Ільїн Євген Олександрович
Верхуша Юлія Леонідівна
Куриленко Катерина Олегівна
Козирев Денис Олександрович

Керівник команди: Бацура Олександра Єгорівна

Команда "Апейрон"
(Сумська гімназія №1, м. Суми)

Капітан: Іващенко Анна Вадимівна
Васько Наталія Олександрівна
Тиравська Юлія Василівна
Юркіна Олена Миколаївна
Хілько Артем Сергійович

Керівник команди: Мозгова Надія Іванівна

Команда "Едельвейс (Regeneration)"
(Івано-Франківський природничо-математичний ліцей, м. Івано-Франківськ)

Капітан: Фляк Андрій Ігорович
Латинська Ілона Борисівна
Котурбаш Ксенія Тарасівна
Олійник Світлана Андріївна
Кочмарська Мирослава Ярославівна

Керівник команди: Іванишин Вікторія Михайлівна

Команда "Біоенергія"
(Сумська гімназія №1, м. Суми)

Капітан: Циганок Олександр Васильович
Рєзник Андрій Васильович
Заїка Сергій Анатолійович
Лук'яненко Дарина Олександрівна
Борсук Ганна Дмитрівна

Керівник команди: Каленик Ірина Ігорівна

Команда "РЛ 9"
(Рішельєвський ліцей, м. Одеса)

Капітан: Полнер Анастасія Олександрівна
Маєрська Катерина Григорівна
Нгуєн Хиу Ань
Квашніна Анастасія Андріївна
Кудинова Олександра Валеріївна

Керівники команди: Радіонов Денис Борисович, Красносельська Ганна Олександрівна, Шалаєв Сергій Володимирович

Команда "Sperati"
(СЗНВК №45 "Академічна гімназія", м. Харків)

Капітан: Стрюк Вікторія Олегівна
Шевченко Марія Геннадіївна
Здурова Анастасія Сергіївна
Лукін Олексій Володимирович
Андреєва Дар'я Михайлівна

Керівники команди: Упатова Ірина Петрівна, Леонтьєв Дмитро Вікторович

учасники

Команда "Біошок"
(м. Козятин)

Капітан: Ляхович Олексій Сергійович
Богатирьова Валентина Василівна
Ломачук Богдана Олександрівна
Стадник Аліса Вікторівна
Сторожук Сергій Васильович

Керівник команди: Ляхович Тетяна Василівна

Команда "Адоніс"
(м. Переяслав-Хмельницький)

Капітан: Оверчук Олександр Олександрович
Степаненко Алла Сергіївна
Каплюк Вікторія Василівна
Дудка Анастасія Вікторівна
Єлісейкін Артур Валерійович

Керівник команди: Ігнатенко Людмила Миколаївна

Команда "Експеримент"
(Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, м. Лебедин)

Капітан: Олійник Олексій Володимирович
Голуб Лілія Павлівна
Перекрьостова Марія Анатоліївна
Дмитрієва Алла Володимирівна

Керівник команди: Гаранжа Світлана Анатоліївна

Команда "Вірус"
(Конотопська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12, м. Конотоп)

Капітан: Журавель Олександр Анатолійович
Малютіна Юлія Віталіївна
Литвиненко Олена Валентинівна
Поляченко Сергій Сергійович
Дригіна Дар'я Геннадіївна

Керівники команди: Власенко Лідія Володимирівна, Проценко Валентина Іванівна

Команда "Ліцей"
(Макіївський міський ліцей, м. Макіївка)

Капітан: Чернов Антон Олександрович
Подгорний Дмитро Ігорович
Рожков Олексій Ігорович
Філімонов Дмитро Ігорович

Керівник команди: Гладкая Людмила Іванівна

Команда "Азалія"
(Рівненська область)

Капітан: Лотоцька Людмила Віталіївна
Пилипака Оксана Олександрівна
Коберська Ольга Володимирівна
Одарчук Віталій Володимирович
Собіщанський Сергій Олегович

Керівник команди: Осовська Оксана Степанівна

Команда "Біота"
(м. Тернопіль)

Капітан: Бондар Леонід Володимирович
Волошин Станіслава Богданівна
Ніколаєв Павло Сергійович
Сенник Юрій Ігорович
Ткаченко Христина Олександрівна

Керівник команди: Гайда Галина Володимирівна

Команда "ХДУ - Ліцей"
(ХГУ - ліцей, м. Харків)

Капітан: Пісклова Юлія Валеріївна
Беспалий Дмитро Арнестович
Омарова Нубар Азад кизи
Омарова Айсель Азад кизи
Дурсунов Раміль Малік огли

Керівники команди: Фомін Олександр Володимирович, Лінник Артем Володимирович

Команда "Стимул"
(Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №10, м. Суми)

Капітан: Гусаков Олександр Олександрович
Луценко Денис Федорович
Фоменко Алеся Олексіївна
Горєлих Тетяна Валентинівна
Яворський Філіп Анатолійович

Керівник команди: Кудояр Тетяна Іванівна


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience