Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці ІІ Всеукраїнського турніру юних біологів


м. Суми, 2003 рік

І місце

Команда "Матрикс"
(гімназія №21, м. Луцьк)

Капітан: Масіков Олександр Володимирович
Патєй Петро Миколайович
Андрійченко Мстислав Олегович
Романець Катерина Леонідівна
Зінченко Марія Олександрівна

Керівники команди: Шайда Раїса Аврамівна та Ягенська Галина Василівна

ІІ місце

Команда "УСПОЛ"
(фізико-математичний ліцей № 27, м. Харків)

Капітан: Забірник Арсеній Сергійович
Панов Владислав Валерійович
Аверков Володимир Станіславович
Барсуков Олексій Олександрович

Керівник команди: Литовченко Олександр Анатолійович

Команда "Вірус"
(м. Конотоп)

Капітан: Галіневський Станіслав Андрійович
Никипорець Олена Андріївна
Вишневський Борис Леонідович
Мороз Михайло Михайлович
Поляченко Сергій Сергійович

Керівник команди: Проценко Валентина Іванівна

ІІІ місце

Команда "РЛ-11"
(Рішельєвський ліцей, м. Одеса)

Капітан: Астахова Тетяна Олександрівна
Овчиннікова Еліна В'ячеславівна
Красносельська Ганна Олександрівна
Ткаченко Михайло Володимирович
Шалаєв Сергій Володимирович

Керівники команди: Бочарова Валерія Роландівна та Радіонов Денис Борисович

Команда "Адреналін"
(м. Донецьк)

Капітан: Замошнікова Аліна Євгенівна
Шевченко Тетяна Сергіївна
Тихонва Анастасія Ігорівна
Кубанова Ірина Енверівна
Древаль Костянтин Григорович

Керівник команди: Шликова Світлана Григорівна

Команда "Популяція - F1"
(гімназія №1, м. Суми)

Капітан: Шерегова Ірина Костянтинівна
Борисик Оксана Петрівна
Бульченко Ігор Олександрович
Кияненко Оксана Анатоліївна
Попенака Ольга Ваентинівна

Керівник команди: Гудакова Валентина Борисівна

учасники

Команда "Відродження"
(смт Чорний Острів, Хмельницька обл.)

Капітан: Колодій Володимир Олександрович
Докієн Борис Вікторович
Більчук Дмитро Миколайович
Наконечний Ігор Володимирович
Колодій Ігор Володимирович

Керівник команди: Скрипник Сергій Васильович

Команда "Едельвейс"
(НВК № 10, м. Суми)

Капітан: Толстун Юлія Олександрівна
Глазько Світлана Миколаївна
Горєлих Тетяна Валентинівна
Луценко Денис Федорович

Керівник команди: Кудояр Тетяна Іванівна

Команда "Дослідник"
(збірна МАН, м. Київ)

Капітан: Фаль Катерина Олексіївна
Ткаченко Ольга Олегівна
Сташкевич Олеся Володимирівна
Кобилінський Олександр Олександрович
Косянчук Яніна Сергіївна

Керівник команди: Карєва Милиця Олександрівна

Команда "Едельвейс"
(Івано-Франківський природничо-математичний ліцей)

Капітан: Фляк Андрій Ігорович
Долик Павло Степанович
Чорнописький Андрій Петрович
Латинська Ілона Борисівна
Понадюк Мар'яна Романівна

Керівник команди: Мердух Іван Іванович

Команда "INVICTIMUS"
(НВК №45 "Акдемічна гімназія", м. Харків)

Капітан: Сінявін Владислав Олегович
Саносян Ілля Андрійович
Андреєва Анна Сергіївна
Бондаренко Ольга Вікторівна
Позняк Олександра Сергіївна

Керівники команди: Упатова Ірина Петрівна та Леонтьєв Дмитро Вікторович


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience