Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Команди-учасниці І Всеукраїнського турніру юних біологів

м. Суми, 2002 рік

І місце

Команда "Дружба"
(Рішельєвський ліцей, м. Одеса)

Капітан: Борченко Наталія Аркадіївна
Єзопкіна Марія В'ячеславівна
Бушуєва Олександра Василівна
Немерцалова Марина Володимирівна
Цимбаліст Катерина Ігорівна

Керівники команди: Кур'ята Ніна Володимирівна та Соломатін Олексій Борисович

ІІ місце

Команда "Cannabis"
(Волинське відділення МАН, м. Луцьк)

Капітан: Морєв Роман Миколайович
Логінов Олександр Володимирович
Шаварова Марія Юріївна
Масіков Олександр Володимирович
Патєй петро Миколайович

Керівник команди: Йовик Богдана Анатоліївна

Команда "УСПОЛ"
(збірна м. Харків)

Капітан: Якунчикова Олена Петрівна
Панов Владислав Валерійович
Мазепа Гліб Олександрович
Забірник Арсеній Сергійович

Керівник команди: Литовченко Олександр Анатолійович

Команда "Популяція"
(гімназія №1, м. Суми)

Капітан: Бут Сергій Олександрович
Пономаренко Олена Миколаївна
Шерегова Ірина Костянтинівна
Москаленко Оксана Миколаївна
Гудаков Олексій Олександрович

Керівник команди: Гудакова Валентина Борисівна

ІІІ місце

Команда "ВітОлІн"
(НВК №1, м. Шепетівка, Хмельницька обл.)

Капітан: Малюта Ольга Володимирівна
Пасічник Ольга Миколаївна
Шевчук Інна Петрівна

Керівник команди: Зайцева Тетяна Григорівна

Команда "Ніка"
(класична гімназія, м. Суми)

Капітан: Смірін Валерій Ігорович
Рось Олександр Володимирович
Майкіна Ольга Андріївна
Стовбир Ганна Сергіївна
Гусєва Ірина Олегівна

Керівник команди:

учасники

Команда "Ком-бі"
(Конотопська міська гімназія)

Капітан: Рачок Андрій Анатолійович
Бесераб Лілія Михайлівна
Серьожечкіна Олена Михайлівна
Дуброва Яна Олександрівна
Брязкун Валентина Вікторівна

Керівник команди: Радчук Лідія Іллівна

Команда "Акули"
(НВК № 10, м. Суми)

Капітан: Толстун Денис Олександрович
Гольченко Анна Сергіївна
Парфененко Ксенія Олегівна
Толстун Юлія Олександрівна
Глазько Світлана миколаївн

Керівник команди: Кудояр Тетяна Іванівна

Команда "Нова реальність"
(Одеське відділення МАН)

Капітан: Соловйова Ірина Леонідівна
Горінов Павло Валерійович
Ключко Надія Володимирівна
Бандура Тетяна Михайлівна
Хаборська Ольга Михайлівна
Савко Олександр Геннадійович

Керівники команди: Задерей Олександр Вікторович та Книшук Калина Миколаївна

Команда "Триба"
(НВК "Академічна гімназія", м. Харків)

Капітан: Троцько Дмитро Сергійович
Гарькавенко Володимир Володимирович
Мусатова Вероніка Володимирівна
Кротенко Олена Олександрівна
Ісакова Аліна Абдумуратівна

Керівники команди: Упатова Ірина Петрівна та Леонтьєв Дмитро Вікторович

Команда "Відродження"
(НВК смт Чорний Острів, Хмельницька обл.)

Капітан: Колодій Володимир Олександрович
Докієн Борис Вікторович
Дем'янчук Денис Сергійович
Станішевська Леся Володимирівна
Надопта Валентин Володимирович

Керівник команди: Скрипник Сергій Васильович

Команда "Матрикс"
(збірна Харківської області)

Капітан: Самойлов Андрій Михайлович
Стрельцова Олеся Станіславівна
Кулініч Світлана Анатоліївна
Щербак Євгенія Юріївна
Білоброва Олена Вікторівна

Керівник команди: Кібачова Людмила Федорівна


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience