Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

V студентський біологічний турнір

Учасники та переможці

I місце:

Команда "КНУ" (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
Капітан: Назарій Ярославович Вітак
Замошнікова Аліна Євгенівна
Овчиннікова Еліна В'ячеславівна
Дворніков Дмитро Сергійович
Баранов Віктор Олексійович
Керівник: к.б.н. Андрій Олександрович Чернінський

II місце:

Команда "РЛВ" (Одеський національний університет імені Мечнікова)
Капітан: Сергій Володимирович Шалаєв
Анна Олександрівна Красносельська
Анастасія Андріївна Квашніна
Євген Володимирович Юшкевич
Керівник: Денис Борисович Радіонов

Команда "М.А.Г.и" (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна)
Капітан: Оксана Юріївна Новикова
Олена Ігорівна Худякова
Анастасія Сергіївна Хандоженко
Анастасія Андріївна Лебединець
Катерина Гайсинська

III місце:

Команда "ПроБка" (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна)
Капітан: Кирило Олександрович Пиршев
Оксана Анатоліївна Савченко
Юлія Сергіївна Онишко
Марина Вікторівна Кривохіжа
Олександр Миколайович Реміз
Керівник: Тетяна Володимирівна Баранік

Учасники:

Команда "Quinta Essentia" (Волинський державний університет імені Лесі Українки)
Капітан: Володимир Васильович Клапатюк
Марія Володимирівна Березюк
Михайло Петрович Тодорович
Наталія Володимирівна Магера
Світлана Володимирівна Мельничук
Керівник: к.б.н. Олександр Анатолійович Журавльов

Команда "Діти Ктулху" (Сумський державний педагогічний університет імені О. Макаренка)
Капітан: Денис Олександрович Толстун
Тетяна Немець
Віталіна Карчевська
Олександр Ковальчук
Керівник: Валентина Миколаївна Торяник

Команда "SIT" (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна)
Капітан: Ілля Дмитрович Городнянський
Амір Русланович Беретар
Дмитро Сергійович Євстаф'єв
Михайло Олександрович Карасьов
Надія Михайлівна Купіна

Якщо хтось з учасників турніру хоче залишити свою контактну інформацію, надішліть її нам на адресу team@biology.org.ua


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience