Початок сайту
Біоконкурси
Законодавство
Всеукраїнська біологічна олімпіада
ІV етап:
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
посібник з нервової системи
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології
Бібліотека

Червона книга України
Наша кнопка:
наша кнопка
як розмістити

Всеукраїнська біологічна олімпіада
2003 рік (Мукачеве)

Учасники та переможці екологічного туру олімпіади:

На розгляд журі було представлено 20 проектів:

автор клас місто назва проекту місце
Соколов Максим Вадимович 11 Чернівці Вплив кислотних дощів на агроекосистеми з буроземними грунтами в умовах мікрокосмів 1
Ващенко Ганна Миколаївна 11 Донецьк Обгрунтування біологічної рекультивації териконів травами 2
Савко Олександр Геннадійович 11 Одеса Антропогенний вплив на орнітофауну в межиріччі Дністер – Турунчук та прилеглих територіях 2
Ткачов Данило Володимирович 10 Луганськ Лишайники – індикатори забруднення атмосферного повітря 2
Якунчикова Олена Петрівна 11 Харків Пошкодження рослин комахами-фітофагами в районі автошляхів з високою інтенсивністю руху транспорту 2
Бакушкіна Анна Сергіївна 11 Житомир Видовий склад, поширення , екологічні особливості та ресурсне значення роду Rosa L.у Житомирській області 3
Пасічник Ольга Миколаївна 11 Шепетівка Проблеми збереження малих річок України (на прикладі річки Гуски) 3
Рущак Володимир Володимирович 11 Ужгород Сучасний стан та наукові основи відновлення пізньоцвіту осіннього (Colchicum autumnale L.) в Закарпатті 3
Ряшко Михайло Іванович 11 Свалява Вивчення ареалів і запасів деяких важливих лікарських рослин Воловецького та Перечинського районів Закарпатської області та розробка режимів їх раціональної експлуатації та охорони 3
Сліщук Георгій Іванович 11 Одеса Ерозія грунтів і раціональне використання земельних ресурсів Макарівської сільради Ширяєвського району Одеської області 3
Березюк Марія Володимирівна 11 Рівне Застосування народних засобів у боротьбі із шкідниками та хворобами капусти  
Богдасарова Дар'я Геннадіївна 10 Симферополь Выяление возможных источников бактериологического загрязнения воды Симферопольского водохранилища  
Двойникова Олена Олександрівна 11 Севастополь Онтогенетичні зміни розмірів і маси ряду внутрішніх органів Rana ridibunda Pallas врайоні м. Севастополя  
Демидова Василиса Ігоревна 11 Севастополь Ріст і розвиток личинок виду –вселенця вусоногого рака Balanus eburneus в експериментальних умовах  
Добровольський Станіслав Євгенович 10 Київ Метод біоіндикації стронцію-90 в радіоекологічних дослідженнях території України  
Ковальчин Володимир Володимирович 10 Херсон Ліхеноіндикаційне картування Комсомольського парку м. Херсона  
Лагошняк Данііл Олександрович 11 Миколаїв Аналіз екологічних проблем Миколаївської області та шляхи вирішення деяких з них  
Мазепа Глеб Александрович 11 Харьков Флуктуирующая асимметрия рострального рисунка зеленых жаб – результат внешних нарушений развития или генетически предопределенный признак?  
Малюта Ольга Володимирівна 11 Шепетівка Вивчення біологічних особливостей амаранту та його народногосподарського використання  
Савко Олександр Геннадійович 11 Одеса Лікарські рослини дельти Дністра  

З переможців для участі у Міжнародній олімпіаді екологічних проектів було відібрано роботи Соколова Максима (індивідуальний проект), Якунчикової Олени та Ткачова Данила (об'єднаний проект). Обидва проекти вибороли срібні медалі!

Команда України на Міжнародній олімпіаді екологічних проектів (2003 рік)
Команда України на Міжнародній олімпіаді екологічних проектів

Ще фотографій!


 


 
 
 
 

Ukrainian biological site Physiology in Ukraine Ukrainian society for neuroscience