Початок сайту
Новини науки
Біоконкурси
Всеукраїнська біологічна олімпіада
структура ВБО
олімпіада по роках
Україна в Міжнародній біологічній олімпіаді
Біологічні турніри
турніри по роках
Нейроконкурс
Екологічна олімпіада
по роках
участь у Міжнародному конкурсі екологічних проектів
ЗНО з біології

Нейро-2016

про конкурс
фіналісти
фотографії
міжнародне змагання
сторінка проекту у facebook

Цього року нейроконкурс вперше проведено як самостійну подію. Він складався з двох етапів - заочного та очного. Заочний етап відбувся під час Всесвітнього тижня мозку - в суботу, 19 березня. В ньому прийняло участь 62 учня з 16 регіонів України. Учасникам було запропоновано тестові завдання різних форм, що вимагали знання будови та функцій нервової системи, причин та симптомів поширених неврологічних захворювань. Частина завдань була англійською мовою. Семеро учнів, які показали найкращий результат, були запрошені до Києва на фінал змагання, який відбувся 9 квітня в Інституті фізіології ім.О.О.Богомольця НАН України. Конкурс складався з п'яти етапів:

  • коротке письмове завдання,
  • діагностика пацієнтів за історіями хвороб,
  • нейроанатомія,
  • нейрогістологія,
  • "брейн-ринг".

Вперше в історії змагання учні мали змогу працювати з мікроскопічними препаратами, муляжами та справжніми зразками мозку тварин та людини. Змагання відбувалося англійською мовою, і приємно відмітити, що усі учасники продемонстрували непоганий рівень володіння іноземною професійною термінологією. Кращим мозкознавцем України у 2016 році стала Дарія Барбаш з м. Вінниця!

Наші фіналісти:

Дар'я Барбаш
Навчається у 11 класі Фізико-математичної гімназії міста Вінниця, захоплюється біологією, любить мандрувати, цікавиться живописом і навіть малює сама. В майбутньому планує поступити до університету та займатися біотехнологією.
Вероніка Федишин
Вчиться у 11 класі школи №17 м. Львів, протягом багатьох років захоплюється біологією, неодноразово брала участь у біологічних олімпіадах. Поза навчанням займається йогою та живописом.
Сергій Костелей
Навчається у 10 класі Української гімназії м.Івано-Франківськ (де, до речі, навчалася переможниця Нейроконкурсу 2013 року Ірина Репетило). Цікавиться біологією та хімією, у майбутньому планує стати лікарем. Захоплюється віршуванням та іншими творчими напрямками.
Максим Ніколаєнко
Вчиться у 10 класі школи №30 м. Чернігів. Улюблені предмети - біологія, хімія, англійська мова. Планує стати лікарем. Грає на гітарі, захоплюється шахами та любить читати книги.
Юлія Орлова
Учениця 10 класу Запорізького багатопрофільного ліцею. Успішно бере участь у олімпіадах з фізики, біології, математики та екології, а також в роботі Малої академії наук. По закінченні школи планує поступити в університет та займатися біоінформатикою або біофізикою.
Яна Поповська
Навчається у 11 класі ліцею міста Маріуполь. З 9 класу цікавиться біологією, бере участь у олімпіадах, читає багато біологічної літератури. Планує поступити у медичний університет та стати лікарем.
Анастасія Цимбалюк
Вчиться у 10 класі гімназії імені Василя Сухомлинського м. Луцьк. У житті цікавиться багатьма речима, але головне - це біологія.


 

 

 

Міжнародне змагання

Цього року міжнародний конкурс відбудеться у Копегагені (Данія) з 30 червня по 4 липня в рамках Форуму Європейської федерації товариств нейронаук (FENS). Бюджет поїздки становить 1600 євро (1030 євро оргвнесок та 600 переліт). Українське товариство нейронаук виділяє переможцю грант у 200 євро на переліт. Решту потрібної суми організатори планують зібрати в режимі краудфандингу та просять відгукнутися людей, яким не байдужа доля вітчизняної науки та освіти!
Контакти координатора конкурсу:
Андрій Чернінський, +380 63 8593807, blacknick@blacknick.info
@facebook
Реквізити для фінансової допомоги банківським переказом:
Отримувач: Чернінський А. О.
код отримувача: 2864120170
рахунок отримувача: 26250009466063
банк: ПАТ "УкрСиббанк"
код банку (МФО): 351005